MIYA Textile

Miya Konfeksiyon Dokuma Tekstil San. Ve Tic. A.Ş.

MIYA Tekstil 2012 yılında bayan giyim konfeksiyon ihracatı yapmak üzere kurulmuştur. Başta avrupa markaları olmak üzere tüm dünyada yıllık 3 milyon ürün ihracatı yapmaktadır. Bluz, elbise, pantolon, şort ve alt giyim başta olmak üzere üretim yapmaktadır.

Türkiye üretim merkezinin yanı sıra Bangladeş üretim tesisi ve Barcelona ofisi ile İngiltere, İspanya ve Fransa’da önde gelen bayan giyim markalarına ürün sağlamaktadır.

MIYA yapısında kendi tasarım ve pazarlama ekibini barındırmaktadır. Sektörel yeniliklerin izlenmesi ve uygulanması adına , fuar ziyaretleri, moda haftalarının ve etkinliklerinin takibi, akademik ve trend ajans danışmanlık desteklerinin alınması başta olmak üzere üretim/ihracat kalitesi uluslararası standart çizgisindedir.

Müşteri koleksiyon siparişinin üretiminin yanı sıra özel ürün tasarımı ve koleksiyon çalışmaları ile yılda 80’nin üzerinde projelendirme yapmaktadır. Markaların ürün siparişlerinin yine tüm E.N.A. standartlarına ve kalitesine uygun olarak üretimi yapılmaktadır. Tasarım, yazılım ve sektörel tüm gereksinimleri ve yenilikleri inovatif bakış açısı ve vizyonu ile takip etmektedir.

Banner image
DOSAB Çigdem 1. Sk. No: 23 BURSA
+90 224 261 18 60
info@miyatextile.com
2017 Kumaş Koleksiyonu
MIYA TEXTILE
MIYATEXTILE.COM
Banner image
Image module