ACAR Textile

Acar İhracat İthalat Tekstil Tic. Ve San. A.Ş.

2003 yılında ACAR markası E.N.A. Tekstil’in pazarlama şirketi olarak kurulmuştur. Geçen 14 yıllık süre içinde yıllık 12 Milyon metre kapasite ile özellikle uluslararası pazardaki yerini almıştır.

Müşteri portf.yünün %60’ını uluslararası markalar oluştururken yurt içi piyasada yine ihracata yönelik %40’lık bir orana sahiptir. Bu rakamlar ışığında hemen hemen %100 ihracata yönelik olarak üretim yapmaktadır.

E.N.A. Tekstil tecrübe ve teknolojisi ışığında makina parkuru, laboratuvar, yazılım ve bilgisayar altyapısı başta olmak üzere en son üretim teknolojisini takip etmektedir. Yine alanında eğitimli tekstil, tasarım ve üretim personelleri ile yenilikçi ve farklı bir kimlik edinmiştir.

Üretimden pazarlamaya kadar sürecin tümü global tekstil ve moda dünyasının takibi ile titizlik içeren bir sürece sahiptir. Bu süre. ışığında bayan giyiminde günümüzün önde gelen büyük markaları için yüksek kalitede Pamuk, Viskon, Polyester, Polyamid, Yün, Keten ve bu ipliklerin karışımından meydana gelen kumaş üretimi yapmaktadır.

Banner image
DOSAB Çigdem 1. Sk. No: 23 BURSA
+90 224 261 18 60
info@acartextile.com.tr

%100 İHRACAT

Pazar payı İspanya ve Fransa olmakla birlikte Almanya , Hollanda , İtalya , İngiltere , Rusya’ya da ihracat yapılmaktadır. Avrupa da 6 , İngiltere , Rusya ve 2013 yılından itibaren ACAR bünyesine katılan Amerika acentesi ile tüm dünya pazarına hizmet vermektedir.

Ayrıca bünyesinde bulunan eğitimli ve yetkin tasarım ve pazarlama departmanları ile son trend ve moda takibini yerinde yapmak adına uluslararası fuarları takip etmektedir.

2017 Kumaş Koleksiyonu
ACAR TEXTILE
ACARTEXTILE.COM.TR
Banner image
Image module